До уваги вступників 2019 року на навчання за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти!

До уваги вступників 2019 року на спеціальність 035 Філологія, спеціалізацію 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), освітньо-професійну програму Англійська мова і література, друга іноземна мова, переклад !

На чисельні звернення вступників 2019 року, які бажають вступити на навчання за спеціальністю 035 Філологія, спеціалізацією 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), освітньо-професійною програмою Англійська мова і література, друга іноземна мова, переклад, відбіркова комісія факультету германської філології повідомляє, що конкурсна пропозиція (освітньо-професійна програма) Англійська мова і література, друга іноземна мова, переклад має ID 547669 і стоїть другою у переліку конкурсних пропозицій КНЛУ у електронному кабінеті.

До уваги вступників 2019 року на спеціальність 035 Філологія, спеціалізацію 035.043 Германські мови та літератури (переклад включно), освітньо-професійну програму Німецька мова і література, друга іноземна мова, переклад !

На чисельні звернення вступників 2019 року, які бажають вступити на навчання за спеціальністю 035 Філологія, спеціалізацією 035.043 Германські мови та літератури (переклад включно), освітньо-професійною програмою Німецька мова і література, друга іноземна мова, переклад, відбіркова комісія факультету германської філології повідомляє, що конкурсна пропозиція (освітньо-професійна програма) Німецька мова і література, друга іноземна мова, переклад має ID 547671 і стоїть четвертою у переліку конкурсних пропозицій КНЛУ у електронному кабінеті.

Відбіркова комісія факультету германської філології

тел.: (044) 529-83-16

e-mail: vidbirkomgerm@gmail.com