Факультет романської філології і перекладу запрошує на День відкритих дверей!

ШАНОВНІ МАЙБУТНІ АБІТУРІЄНТИ ТА ВАШІ БАТЬКИ!

Ми раді запросити Вас на День відкритих дверей, який буде проходити 11 лютого о 15:00 у режимі прямої трансляції на платформі YouTube https://youtube.com/channel/UCbqFldYy-vbCnpMa-q4qSQQ

Під час зустрічі Ви зможете отримати вичерпну інформацію з таких питань:
✔️важливість філологічної і педагогічної освіти та переваги навчання на факультеті романської філології і перекладу;
✔️навчання та стажування за кордоном у межах навчального процесу (академічна мобільність);
✔️перспективи працевлаштування у найкращих навчальних закладах і компаніях України та світу.

На Вас чекає: знайомство з факультетом романської філології і перекладу та фахові консультації, спілкування у форматі «питання-відповідь» із адміністрацією факультету та представниками органів студентського самоврядування.

Ми – найкраща путівка в життя! І ми допоможемо Вам обрати шлях до омріяних висот та успішного майбутнього!