До уваги вступників, місцем постійного проживання яких є тимчасово окуповані території або які переселилися з них після 01 січня 2021 року!!!

07 червня 2021 року при Київському національному лінгвістичному університеті розпочав роботу Освітній центр “Крим – Україна/ Донбас – Україна”. Перший етап його роботи триватиме до 20 липня 2021 року. Ви можете вступити на навчання за державним замовленням у межах Квоти-2, що виділяється для вступників з тимчасово окупованих територій.

Ви можете звернутися до нас, навіть якщо у Вас немає свідоцтва (атестату) про повну загальну середню освіту та/ або результатів ЗНО. Ми допоможемо Вам пройти підсумкову атестацію, отримати українське свідоцтво про повну загальну середню освіту, стати студентом університету й відкрити для себе весь вільний і цивілізований світ!

Детальніша інформація:

адреса ПК КНЛУ pk@knlu.edu.ua

телефон (044) 529 82 86.

І не забудьте підписатися на офіційний телеграм-канал Приймальної комісії КНЛУ https://t.me/pk_knlu, аби бути в курсі найбільш актуальної інформації.

Ми чекаємо на Вас у вільній Україні!!!