До уваги вступників, які мають право на складання вступних іспитів ЗАМІСТЬ ЗНО!!!

Завтра, 24 червня 2021 року, розпочинається процедура реєстрації вступників, які мають право на складання вступного іспиту в університеті замість ЗНО. Нагадаємо, що до них належать вступники таких категорій:

1) особи, яких визнано учасниками бойових дій (звертаємо увагу: ОСОБИ, яких визнано учасниками бойових дій, а НЕ ДІТИ ОСІБ, визнаних учасниками бойових дій);

2) діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;

3) особи, у яких є захворювання, що можуть бути перешкодою для проходження ЗНО (має бути медичний документ за формою, затвердженою наказом МОНУ і МОЗУ від 25 лютого 2008 року № 124/95).

Вступники цих категорій можуть брати участь у конкурсі АБО за результатами ЗНО, АБО за результатами вступних іспитів ЗАМІСТЬ ЗНО (на власний розсуд), а також вони мають право брати участь у конкурсі за квотою-1.

Крім цих вступників, право на вступ за результатами вступних іспитів замість ЗНО мають особи, які закінчили середню школу у 2021 році за кордоном; вступники цієї категорії за результатами вступних іспитів мають право брати участь у конкурсі лише на контракт (за кошти фізичних/ юридичних осіб).

Реєстрація триватиме з 24 червня по 05 липня 2021 року включно (до 16:00). Для реєстрації вступник має подати на електронну пошту приймальної комісії pk@knlu.edu.ua читабельні скан (чи фото) копії:

– документа, що посвідчує особу;

– фотокартки 3х4;

– свідоцтва про повну загальну середню освіту;

– документа, що підтверджує право на вступ за вступними іспитами замість ЗНО.

Якщо документ про освіту виданий за кордоном, він має бути перекладений українською мовою, а переклад – нотаріально засвідчений; у разі визначених випадках документ про освіту має бути апостильований у країні видачі.

Звертаємо увагу: усі ці документи (оригінали + копії) можна також подати для реєстрації особисто (до приймальної комісії, адреса нижче).

У разі реєстрації через електронну пошту, вступник має особисто з’явитися до приймальної комісії університету в день складання першого вступного іспиту і мати на руках ОРИГІНАЛИ всіх документів, перелічених вище. Розклад вступних іспитів замість ЗНО завтра буде розміщено тут: https://pk.knlu.edu.ua/?page_id=2096.

Адреса приймальної комісії КНЛУ: м. Київ, вул. Велика Васильківська 73, головний навчальний корпус, 1-й поверх, к. 123. Відповідальна особа: заступник відповідального секретаря Комова Олена Станіславівна. Тел. для довідок: (044) 529 82 86. Якщо Ви маєте запитання, Ви можете поставити їх через коменти до цього посту!