Відгуки випускників

Анастасія Малота

Мене звати Анастасія Малота (дівоче прізвище – Митюк), мені 26 років. У 2014 році я закінчила Київський національний лінгвістичний університет зі ступенем магістра (на бакалавраті я теж училася в КНЛУ).

Здобула спеціальність «Перекладач з англійської та іспанської мов».

Читати далі …

 

Катерина Медведюк

Рік закінченя університету  – 2014 (бакалавр)

Факультет – Германської філології, англійська мова та література

Теперішня посада – Change Management and Communications in Finance (Intern)

Читати далі …

 

Оленка Северенчук

Закінчила у 2009 році факультет германської філології і отримала диплом за спеціальністю «Мова та література (англійська), здобула кваліфікацію магістра філології, викладача англійської мови і зарубіжної літератури.

Працює в громадській спілці «Освіторія», лідерка напрямку навчання, розвитку і натхнення вчителів, організаторка премії Global Teacher Prize Ukraine

Читати далі …

 

Сергій Лебедєв

2009 – 2013 – Бакалаврат в КНЛУ, факультет англійської мови, напрямок «українська мова та література, англійська мова»

2013 – 2015 – Магістратура в Любліні в університеті імені Марії Кюрі-Склодовської, факультет англійської мови, напрямок «Література, урбаністика, просторовий аналіз балетристики та фільмових адаптацій»

Читати далі …

 

Мирослава Пинда

2006 – 2010 – факультет англійської мови, спеціальність «українська мова та література», бакалавр

2010 – 2011 – факультет англійської мови, спеціальність «українська мова та література», спеціаліст

Читати далі …

 

Тетяна Хасанова

Мене звати Тетяна Хасанова, 26 років, я аспірант-заочник першого року навчання на кафедрі психології і педагогіки Київского національного лінгвістичного університету. Попередні 6 років я також навчалася на цій кафедрі, в результаті чого і здобула спеціальність «Психологія». Навчання на кафедрі обрала свідомо, шукаючи інформацію та відгуки про психологічні освіту в Україні у 2011 році. Ще тоді кафедра психології і педагогіки КНЛУ мала лише позитивні відгуки. Тож я вступила і розпочала навчання у сфері психології.

Читати далі …