Мирослава Пинда

2006 -2010 – факультет англійської мови, спеціальність «українська мова та література», бакалавр

2010 – 2011 – факультет англійської мови, спеціальність «українська мова та література», спеціаліст

2009 – 2015 – AEC (American English Center): тьютор, викладач англійської мови та літератури, спеціаліст з підготовки викладачів-носіїв англійської мови

2015 – 2017 – DEC School: спеціаліст з підготовки викладачів англійської мови

2017 – 2018 – STUDY ACADEMY: керівник міжнародних програм

 

Про життя та навчання в Києві мріяла із самого дитинства. Як і більшість випускників, вибір професії базувався на тому, що в школі виходило найкраще. КНЛУ став трампліном для здійснення дитячої мрії. 5 років навчання в лінгвістичному дали зрозуміти, що таке “challenge”, сформували мене як особистість, познайомили з десятками нових людей, талановитих викладачів (це не перебільшення) та відкрили нові можливості. У КНЛУ я зрозуміла, що досягнення хороших результатів можливе, коли працюєш наполегливо, і любиш те, чим займаєшся. Пройшло вже 7 років після випуску, але ностальгія за неперевершеними лекціями, семінарами, читальною залою та парком біля університету пробуджує бажання вчитися знову.

Під час навчання на четвертому курсі вдалося легко влаштуватися репетитором в школу англійської мови, де пройшла шлях від репетитора до тренера з викладання для викладачів-носіїв англійської мови. Завдяки академічній базі та досвідові роботи сьогодні працюю з програмами, які дозволяють випускникам українських шкіл отримувати атестати Канади та США. Окрім роботи з іноземними партнерами викладаю предмет Language Arts, що в Канаді та США поєднує англійську мову та літературу. Завдяки роботі маю можливість подорожувати та отримувати неоціненний досвід навчання за кордоном. 

У липні 2006 року я не усвідомлювала, що вступ в КНЛУ допоможе мені знайти роботу своєї мрії та знайти себе.