ОПРИЛЮДНЕНО ЗМІНИ ДО ПРАВИЛ ПРИЙОМУ!

На офіційному вебсайті приймальної комісії Київського національного лінгвістичного університету оприлюднено Правила прийому на навчання до КНЛУ в 2022 році (зі змінами) і додатки до них. Вступникам радимо звернути увагу на:

1) розділ V Правил прийому містить інформацію щодо строків подання заяв і документів для вступу;

2) розділ VI Правил прийому містить перелік документів для вступу;

3) розділ VII Правил прийому містить принципи й критерії конкурсного відбору;

4) розділ VIII Правил прийому містить перелік спеціальних умов вступу (так званих «пільг»), зокрема для вступників за квотою-1 і квотою-2;

5) додаток 1 до Правил прийому містить список конкурсних пропозицій для здобувачів ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти;

6) додаток 2 до Правил прийому містить список конкурсних пропозицій для здобувачів ступеня магістра;

7) додаток 6 містить вимоги до мотиваційного листа.

Вступникам з особливо небезпечних територій радимо ознайомитися з оголошенням.

Усім вступникам рекомендуємо підписатися на Телеграм-канал приймальної комісії ПК КНЛУ, аби бути в курсі актуальних подій і процедур вступної кампанії 2022 року.

Для зв’язку з приймальною комісією користуйтеся телефоном: (044)529-82-86; електронною поштою pk@knlu.edu.ua; Телеграм-чатом: https://t.me/knlu_pk.

Для зв’язку з факультетами скористайтеся контактами консультпунктів.