ТРОХИ СТАТИСТИКИ ЩОДО НМТ – 2024 І ГРАНТІВ

Аналіз результатів НМТ – 2024 демонструє, що кількість вступників, які отримали не менше 150 балів мінімум з двох конкурсних предметів, становить 34,6% (тобто лише третя частина вступників гіпотетично могла претендувати на отримання гранта першого ступеня).

Кількість вступників, які отримали не менше 170 балів з двох конкурсних предметів, ще менша: 9,7% – лише такий відсоток вступників мав право
претендувати на отримання гранта другого ступеня за результатами цьогорічного НМТ.

• Отже, виходить, що 65,4% вступників не здобули право отримання державного гранта у 2024 році.

Найнижчий середній бал серед конкурсних предметів НМТ у 2024 році має математика – 132,5.

Найвищий середній бал мають іноземні мови (очевидно, що переважно – англійська) – приблизно 150 балів.

• Український центр оцінювання якості освіти стверджує (відео), що структура НМТ у 2025 році не зміниться, а отже, для підготовки можна буде
    використовувати тести 2024 року.

!!! Курси підготовки до НМТ – 2025 Київського національного лінгвістичного університету запрошують учнів старших класів для підготовки до складання НМТ: наступного тижня ми закінчуємо роботу щодо актуалізації пакетів підготовки до НМТ на 2024/2025 навч. рік (ми пропонуватимемо як пакет комплексної підготовки з чотирьох конкурсних предметів, так і підготовку з окремих предметів). Інформація щодо наших пропозицій підготовки до НМТ – 2025 буде оприлюднена наприкінці наступного тижня. Готуйтеся до НМТ разом з нами !!!